Jdi na obsah Jdi na menu
 


Milujeme vtípky!

Když se mu chceš zalíbit, měla bys ocenit jeho humor! Ale nemusíš se hlasitě chcechtat každému jeho vtipu, i když ti vůbec vtipný nepřipadá! Důležité je, abys byla upřímná. Když se ti nějaká srandička nelíbí, tak se prostě nesměj. Jak by pak měl poznat, jaká doopravdy jsi, když před ním budeš skrývat své pravé pocity? Všimni si, že občas kluci říkají úplné hovadinky jen proto, že jsou kvůli tobě nervózní. Chtějí udělat dojem a na řadu většinou přijde dóóóóst trapnej vtip. Klidně mu řekni, když se ti něco zdá přehnaný. To, že máš vlastní názor, na kluky toti udělá ten největší dojem!)

Hubená, nebo oplácaná?

Žádná holka nemůže určitě tvrdit, že si před zrcadlem nikdy neříkala: "Nezdám se mu moc tlustá?" Jansě, většině kluků se líbí štíhlé, sportovní holky. Ale jen naprostá menšina z nás jede po vyhublých modelkách, kterým můžeš spočítat žebra i z desetimetrové vzdálenosti. Je fakt, že někteří moji kámoši dokonce milují, když je na holce na co sahat! Rozhodně lepší sexy bříško než samé kosti! Takže, holky! Nedržte žádný drastický diety. Stačí trocha sportu, ať máte pěkně zpevněný postavy!

První rande

Jak se má holka nejlíp chovat na prvním randíčku? Hmm, to je teda otázka. Nebuď moc stydlivá, ale taky ne moc dotěrná. Představ si, že sedíš naproti klukovi, který se ti líbí, ale pořád se vyhýbáš jeho pohledům a odpovídáš jen "Ano" a "Ne", protože máš strach, že uděláš něco špatně. Pomoc! Ten chudák si bude myslet, že se ti zdá šíleně nudnej! Když ho naopak hned na uvítanou oblíbáš a celou dobu na něj budeš sahat, nejspíš se lekne a za chvíli bude na útěku. Na uvítanou ho jen lehce obejmi, podívej se mu hluboko do očí, až mu z toho bude horko, a pak uhni pohledem. Trošku si s ním hraj, ale nechovej se tak, jako by se ti nelíbil. Perfektní je, když se vaše ruce náhodou potkají a prsty zůstanou propletené...

Na kámoše nám nesahejte!

Tak to je téma samo pro sebe. Jak se chovat k jeho kámošům? Spousta holek si nedokáže ani představit, jak velký vliv mají na kluka jeho kámoši. Když tě nebudou mít rádi, vypadá to s tebou dopředu dost špatne - budou tě pomlouvat, jeho budou postrkovat k tomu, aby se s tebou rozešel, a samozřejmě se ani k tobě nebudou chovat moc mile. Proto je důležité držet se několika základních pravidel: Neobjímej se s tvým klukem padesátkrát za minutu, když jsou u toho jeho kamarádi. To by ses brzy pro všechny stala "stíhačkou", která si jejich kámoše přivlastňuje sama pro sebe. Dávej najevo zájem o ostatní, a nevzniknou žádné problémy. Kromě toho nesmíáš svého miláčka mezi jeho kámoši nikdy pomlouvat - a je jedno, jak moc dobře si rozumíte. Všechno mu řeknou, a pak nastane velký problém. Buď sama sebou: milá a přirozená. A jestli tě tvůj miláček má rád takovou, jaká jsi, budou tě tak mít rádi i jeho kámoši. Slibuju.

Rádi se necháme balit

Zapomeň na to, že kluci mají udělat první krok. My jsme taky stydliví. Občas udělej první krok ty: Hezky se na svého vyhlídnutého týpka usměj, a když ti úsměv oplatí, jednoduše ho oslov. Nebo s ním začni na párty tancovat a klidně se ho pak zeptej na jeho telefonní číslo! Pokud zrovna nemá holku, určitě ho dostaneš. Psst:Chceš prozradit co je podle nás kluků opravdu sexy? Když po několika žhavých pohledech projdeš kolem, strčíš nám do ruky lístek se svým číslem mobilu a pošeptáš do ucha: "Zavolej mi!" To na nás fakt působí!

Přemýšlej, v čem vyrazíš!

Je důležité, abys už předem věděla, čeho chceš dosáhnout: bude to krátký flirt, nebo upřímný vztah? Jestli ho chceš prostě jen "dostat", je přehnané líčení, extra výstřih a krátká minisukně určitě dobrá volba. Ale pokud ho chceš pro sebe získat a ráda bys, aby tě respektoval, tak ho příliš odvážný model spíš vystraší. Je to sice smutný, ale pravdivý: hodně kluků si o sexy vytuningovaných holkách myslí, že jsou to "děvky".Lepší je něco stylově sexy: sukně po kolena nebo těsné džíny a k tomu tílko, z kterého nelezou prsa.Pak už tvému dobývání nestojí nic v cestě!

3 triky, které ti pomůžou získat jeho respekt!

  • Řekni ne! Nemáš náladu na to, co chce on? Tak to řekni!
  • Ukaž mu, že dokážeš žít i bez něj. Podnikni něco sama s kámoškami.
  • Nepřetvařuj se! Buď sama sebou. Kluci rychle vycítí, když holka lže, a také toho využijí.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

potrebuju radu

(Leonka, 19. 5. 2013 15:48)

prosim poradtemi co mam delat kdyz chodim s klukem a on si me vsimne jenom jednou za 5hodin a jeste k tomu se bavi ze svou byvalou holkou prosiiiiiiiiiiiiim poradte dekuju a prosiiiiiiiiiiiiiim poradte

Šílenec a nwm co ještě

(Elnesta, 23. 5. 2012 16:54)

Poradíte jsem holka co chodí do 6třídy a miluje anime sem trochu šílenec a škola mi moc nejde mam 3-2-1 ale 4ne sem potrefena a trochu uzavřena jezdim na koni a docela ovladam pc sem trochu víbušná čeština my nejde snad už od druhý myslíte že mám nějakou šanci u kluků?

hvjbn

(cnbjhf, 13. 3. 2012 17:00)

bc b mbcb cmb mc mbc b bmcc bc b bcc

jeje nema me rat

(mgr=magor=), 13. 3. 2012 16:59)

co kdys me nema rad co mam delat
=(

nejlepsi rady:).

(barbora komarkova, 1. 1. 2011 13:44)

husty si fakt dobra jak to vsechno znas?

tak to jo

(manuka, 27. 12. 2010 14:09)

fakt dobrýyyy ....

Čumim!

(Mgr. = Magor?, 8. 4. 2010 18:25)

Excelent! Dávám ti výbornou. Konečně někdo oficiálně sdělil holkám jak to s náma je xD. Popsals to naprosto dokonale.

tyjo

(Olina, 22. 11. 2009 18:07)

ááááááááá to budu fffurt používat

aha

(Vlasta, 22. 11. 2009 18:05)

to udělam